• 2kanaly dwukanałowe ZDS2K ZDS-2K zdalne sterowanie

Symbol: 13651882579
Stan Nowy
Kod producenta RAM09062022R
Producent G-5
320.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu w ciągu kilku dni kurierem DPD
Cena przesyłki Brak
Dostępność 3 szt.

Zamówienie telefoniczne : 601 33 44 25

Zostaw telefon

Na tej aukcji kupujesz:

ZDS-2K z 6 szt pilotów pilotami

Kupujesz centralkę + 6 szt pilotów w komplecie.

Piloty zaprogramowane , przypisane kodem do centralki. Po podaniu zasilania - gotowe do użycie.

OPIS CENTRALKI :

Urządzenie jest przeznaczone do włączania i wyłączania na odległość dowolnych urządzeń ; na przykład światło przed domem lub garażem, włączanie różnego typu instalacji alarmowych, lub innych zastosowań według potrzeb i pomysłowości użytkownika. Możliwość skonfigurowania centrali (przy pomocy zworek na płytce ) na kilka różnych sposobów przez co otrzymujesz przeróżne kombinacje załaczania przekażników (na stałe lub na 1 sekundę).

Jest to zdalne sterowanie przeznaczone głównie  do zmiany kierunku obrotów silnika prądu stałego.Jego nietypowość polega na tym ,że dwa kanały są załączane zależnie-naprzemian ( raz jeden raz drugi).Nie ma możliwości załączenia kanałów w sposób niezależny( np obydwa jednocześnie załączone)

Dzięki jednemu z rodzajów pracy -“naprzemiennej” (zamontowane przekażniki włączane są naprzemiennie-raz jeden raz drugi) staje się idealnedo sterowania bram wjazdowych , drzwi garażowych , żaluzji czy rolet okiennych. Wszędzie tam gdzie wymagana jest zmiana obrotów silnika prądu stałego. Wbudowane dwa przekażniki (max 10A) każdy, umożliwiają sterowanie silników znacznej mocy!Silnik wraz z przekładnią może być zasilany dowolnym napięciem(przeważnie jest to przedział od 6 do 48V w zależności od posiadanego silnika/przekładni) Sterownik(część elektroniczna centralki) jest zasilany napięciem stałym 11-14V, a maksymalny pobór prądu nie przekracza 80mA. Zasilany może być z akumulatora(np żelowego) 12V lub zasilacza małej mocy na przykład od anten telewizyjnych.W przypadku pracy z niektórymi zasilaczami zaleca się dołączenie równolegle do zacisków zasilania kondensatora elektrolitycznego o wartości około 1000uF na napięcie nie mniejsze niż 25V( wynika to z niedostatecznie filtrowanego napięcia stałego w zasilaczach zwłaszcza tych "importowanych" z Chin).Kondensator jest w zestawie lub odpowiedni zasilacz sieciowy do tego zdalnego sterowania można kupić na innej mojej aukcji w cenie 20zł .Centralka wykonana na laminacie najwyższej klasy FR-4 szkło w 90% w technologii SMT ( powierzchniowy montaż elementów).Odbiornik RF to super stabilna konstrukcja wykonana w 100 % w technologi SMT !!! Całość pokryta specjalnym praparatem zabezpieczającym płytkę przed wpływem warunków atm.Częstotliwość pracy pilota jest stabilizowana filtrem SAW (Madi in JAPAN !!!!) o tolerancji +/- 0,5%.Pilot jest zasilany z baterii typu A-27 ( 12V ) którą w przyszłości możesz nabyc na innej mojej aukcji.

Dokładny opis oraz przykładowe schematy zastosowań sterownika ,w tym również schemat sterowania bramy wjazdowej przesuwnej znajdują się w dołączonej do tego sterowania instrukcji.Schemat jest w prosty i wyczerpujący sposób opisany prosymi słowami jak samodzielnie wykorzystać to zdalne sterowanie do sterowania bramą wjazdową.

Montaż przewodów do zielonego wtyku odbywa się przy pomocy wkrętów zaciskowych ( bez lutowania) .Ponad to wtyk jest odłączalny od centralki.Jest to widoczne na 2 foto.

W komplecie otrzymujesz:

STEROWNIK (centralkę ) ,WTYK DO PODLACZENIA PRZEWODOW (na wkręty bez lutowania) ,ELEGANCKI PILOT RADIOWY KWARCOWY 2 SZTUKI z bateriami , INSTRUKCJA Z PRZYKLADOWYMI SCHEMATAMI ORAZ SPOSOBEM USTAWIENIA ODPOWIEDNIEJ KONFIGURACJI ZAŁĄCZANIA PRZEKAŻNIKÓW.

Zestaw jest NOWY , sprawdzony przed wysyłką w specjalnym układzie testowym imitującym brame przesuwną.

Piloty są dostępne tylko w kolorze czarnym

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DODATKOWYCH PILOTOW  na innej mojej aukcji na allegro(PILOT KWARCOWY)oczywiście  PROGRAMOWANIE GRATIS !!!Oraz na innej mojej aukcji można dokupić zasilacz sieciowy do tego zdalnego sterowania (jeśli wysyłka razem , to płacisz za wysyłkę tylko raz .

Na innych moich aukcjach kupisz zdalne sterowanie typu : ZDS-2K  ZDS2K ( z pilotami tradycyjnymi) oraz kwarcowymi ( ZDS-2 SAW , ZDS2SAW) z różną ilościa pilotów do jednej centralki.

.

image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci