• ZDALNE STEROWANIE 1 kanał + 2 pil. KWARCOWE

Symbol: 13378278817
Stan Nowy
Kod producenta TB23R0307D (2)
Producent KTB (2)
160.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu w ciągu kilku dni kurierem DPD
Cena przesyłki Brak
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne : 601 33 44 25

Zostaw telefon

TEN MODEL ( ZDS-1SAW) JEST SPRZEDAWANY Z DWOMA KWARCOWYMI PILOTAMI Z FILTREM SAW PRACUJĄCYM NA CZĘSTOTLIWOŚCI 433,92MHz.

Prezentowany Układ realizuje prostą i jakże przydatną funkcję WŁĄCZ-WYŁĄCZ na odległość.Jest przeznaczone do uniwersalnych zastosowań włączania na odległość dowolnychurządzeń ; np. światło przed domem,uruchamiania na odległość BRAM WJAZDOWYCH, włączanieróżnego typu instalacji alarmowych, zdalnego resetowania peryferyjnych urządzeń komputerowych lub innych zastosowań według potrzeb i pomysłowości użytkownika.

Wbudowany przekażnik wyjściowy (max 10A) umożliwia sterowanie urządzeń zasilanych zarówno stałym jak i zmiennym napięciem. Istnieje możliwość włączania

przekaźnika pilotem na stałe lub na kilka sekund (praca mono i

bistabilna). Rodzaj pracy wybiera się przestawiając odpowiednio

zworkę na płytce urządzenia. Sterownik jest zasilany napięciem

stałym 11-15V, a maksymalny pobór prądu nie przekracza 50-60mA.

Zasilany może być z akumulatora (także żelowego) -ZALECANE lub zasilacza małej mocy (np“antenowego“). Nie należy używać do zasilania prostowników do ładowania akumulatorów! Odpowiedni zasilacz sieciowy do tego zdalnego sterowania mozna kupić na innej mojej aukcji w cenie około 20zł .Solidność wykonania zapewnia montaż odbiornika całkowicie w technologii SMT.Układ bardzo stabilny.Wykonany na laminacie najwyższej klasy FR-4.Całość pokryta specjalnym lakierem elektroizolacyjnym zabezpieczającym przed niepożądanym wpływem wilgoci.Zasięg sterownika w otwartej przestrzeni , gdzie nie występują zakłócenia przemysłowe i przeszkody terenowe może osiągać nawet do 300 metrów.Jednak w zależności od miejsca użytkowania sterownika zasięg może być mniejszy.

W komplecie otrzymujesz:

STEROWNIK ,WTYK DO PODŁĄCZENIA PRZEWODÓW (na wkręty bez lutowania)WTYK jest odłączalny od centralki, ELEGANCKI PILOT KWARCOWY z filtrem SAW 2 SZTUKI wraz z bateriami - UWAGA piloty obecnie są mniejsze nić ten widoczny na foto w blistrze), INSTRUKCJĘ Z PRZYKŁADOWYMI SCHEMATAMI oczywiście w jęz polskim.

Całość NOWA , NIEUŻYWANA , zapakowana w elegancki blister

? . : “ “

, w sprawach nagłych : "" / .

 

UWAGA!!!Możesz też zamówić to ZDALNE STEROWANIE z dodatkowymi pilotami w komplecie (cena za każdy dodatkowy pilot KWARCOWY z filtrem SAW wynosi 30zł -programowanie gratis !!!)Dodatkowe piloty do tego urządzenia można nabyć na innej mojej aukcji na allegro.

Za wysyłkę płacisz raz.

ZOBACZ INNE MOJE AUKCJE!

UWAGA WAŻNE !!!

Nie będziesz miał kłopotów jeśli zgubisz lub ulegnie uszkodzeniu pilot - dorobimy Ci nowy w super cenie !

Nie będziesz miał problemów , jeśli twój sterownik się uszkodzi - naprawimy Ci go gdyż prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na nasze produkty.

Nie warto kupować produktów made in China , gdyż prawdopodobnie nikt nie podejmie się ich naprawy i dorobienia pilotów w razie uszkodzenia !!!

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci