• ZDALNE STEROWANIE 3 KANAŁOWE + 4 PILOTY F.V.

Symbol: 13019960336
Stan Nowy
Kod producenta KT14D-12M/22 (2)
Producent G-5
Symbol RT14DZ/12M (2)
207.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu w ciągu kilku dni kurierem DPD
Cena przesyłki Brak
Dostępność 2 szt.

Zamówienie telefoniczne : 601 33 44 25

Zostaw telefon

UWAGA :to zdalne sterowanie posiada w komplecie 4 piloty.

OPIS:3 niezależne kanały.Każdy kanał ma na wyjściu przekażnik o obciążalności 10A.Możliwość załączenia każdego z trzech przekażników wyjściowych na stałe lub na kilka sekund.Rodzaj pracy jest ustawiany zworką na płytce sterownika dla każdego kanału indywidualnie.Przy pracy chwilowej możliwość regulacji czsy "trzymania" przekażników od 1-4 sekund.Dokładny opis wraz z przykładowymi schematami znajdziesz w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia.Całość wykonana w technologii SMT na laminacie najwyższej klasy trwałości FR-4szkło.Odbiornik w.cz. na osobnej płytce wysoce stabilny i odporny na warunki atmosferyczne, wykonany całkowicie techniką SMT.Całość pokryta specjalnym lakierem elektroizolującym. Możliwość wyboru koloru pilotów .Dostępne kolory (czarny,szary,granatowy).

Kupujesz to co na foto . W przesyłce dostajesz:centralkę,wtyk do podłączania przewodów na wkręty (wtyk jest odłączany od centralki), pilot radiowy 4 sztuki z bateriami , instrukcję wraz z przykładowymi schematami i różnymi wariantami pracy .Całość zapakowana w elegancki blister.Dokładne foto tego zdalnego sterowania mogę wysłać zainteresowanym na maila.

Wszystko NIEUŻYWANE , FABRYCZNIE ZAPAKOWANE I SPRAWDZONE PRZED WYSYŁKĄ.

Na kolejnych fotkach identyczne sterowanie z 2 pilotami w komplecie. Na tej aukcji kupujesz sterowanie z 4 pilotami w komplecie .

W zawiązku z częstymi pytaniami informuję , że trzeci kanał włączany i wyłączany jest poprzez jednoczesne wciśnięcie obydwu przycisków w pilocie .

Centralka może być zasilana z akumulatora 12V lub zasilacza małej mocy (np "antenowego" .UWAGA ! gdyby przy współpracy z zasilaczem zasięg pilotów spadł do kilku metrów to równolegle do zasilania należy dołączyć kondensator elektrolityczny o wartości około 1000uF na napięcie nie mniejsze niż 25V.Jest to zabieg konieczny zwłaszcza przy zasilaczach o prostej konstrukcji ( tanie zasilacze z importu) .

Na innej mojej aukcji na allegro możesz dokupić zasilacz sieciowy 12V/100mA przystosowany do zasilania tego zdalnegosterowania. Dodatkowe piloty można dokupić na innej mojej aukcji na allegro w cenie 25 zł za każdy dodatkowy pilot programowanie gratis ( za wysyłkę płacisz raz)

UWAGA WAŻNE !!!

Nie będziesz miał kłopotów jwśli zgubisz lub ulegnie uszkodzeniu pilot - dorobimy Ci w super cenie !

Nie bedziesz miał problemów , jeśli twój sterownik się uszkodzi - naprawimy Ci go gdyż prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na nasze produkty.

Nie warto kupować produktów made in China , gdyż prawdopodobnie nikt nie podejmie się ich naprawy i dorobienia pilotów w razie uszkodzenia !!!

image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci