• ZDALNE STEROWANIE ZDS 2SAW DO BRAM,ROLET KWARCOWE

Symbol: 12593738173
Stan Nowy
Kod producenta INNY (3)
Producent 208602_236402 (3)
Model Inny (2)
178.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu w ciągu kilku dni kurierem DPD
Cena przesyłki Brak
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne : 601 33 44 25

Zostaw telefon

ZDS-2SAW z 2 pilotami KWARCOWYMI w komplecie

OPIS:

Urządzenie jest przeznaczone do włączania i wyłączania na odległość dowolnych urządzeń ; na przykład światło przed domem lub garażem, włączanie różnego typu instalacji alarmowych, lub innych zastosowań według potrzeb i pomysłowości użytkownika. Możliwość skonfigurowania centrali (przy pomocy zworek na płytce ) na kilka różnych sposobów przez co otrzymujesz przeróżne kombinacje załaczania przekażników (na stałe lub na 1 sekundę). Jest to zdalne sterowanie przeznaczone głównie do zmiany kierunku obrotów silnika prądu stałego.Jego nietypowość polega na tym ,że dwa kanały są załączane zależnie-naprzemian ( raz jeden raz drugi).Nie ma możliwości załączenia kanałów w sposób niezależny( np obydwa jednocześnie załączone)

Dzięki jednemu z rodzajów pracy -"naprzemiennej" (zamontowane przekażniki włączane są naprzemiennie-raz jeden raz drugi) staje się idealne do sterowania bram wjazdowych , drzwi garażowych , żaluzji czy rolet okiennych. Wszędzie tam gdzie wymagana jest zmiana obrotów silnika prądu stałego. Wbudowane dwa przekażniki (max 10A) każdy, umożliwiają sterowanie silników znacznej mocy!Silnik wraz z przekładnią może być zasilany dowolnym napięciem(przeważnie jest to przedział od 6 do 48V w zależności od posiadanego silnika/przekładni) Sterownik(część elektroniczna centralki) jest zasilany napięciem stałym 11-14V, a maksymalny pobór prądu nie przekracza 80mA. Zasilany może być z akumulatora(np żelowego) 12V lub zasilacza małej mocy na przykład od anten telewizyjnych.W przypadku pracy z niektórymi zasilaczami zaleca się dołączenie równolegle do zacisków zasilania kondensatora elektrolitycznego o wartości około 1000uF na napięcie nie mniejsze niż 25V( wynika to z niedostatecznie filtrowanego napięcia stałego w zasilaczach zwłaszcza tych "importowanych" z Chin).Kondensator jest w zestawie lub odpowiedni zasilacz sieciowy do tego zdalnego sterowania można kupić na innej mojej aukcji w cenie 20zł .Centralka wykonana na laminacie najwyższej klasy FR-4 szkło w 90% w technologii SMT ( powierzchniowy montaż elementów).Odbiornik RF to super stabilna konstrukcja wykonana w 100 % w technologi SMT !!! Całość pokryta specjalnym praparatem zabezpieczającym płytkę przed wpływem warunków atm.Częstotliwość pracy pilota jest stabilizowana filtrem SAW (Madi in JAPAN ) o tolerancji +/- 0,5% na 10 lat.

Pilot jest zasilany z baterii typu A-27 ( 12V ) którą w przyszłości możesz nabyc na innej mojej aukcji.

Dokładny opis oraz przykładowe schematy zastosowań sterownika ,w tym również schemat sterowania bramy wjazdowej przesuwnej znajdują się w dołączonej do tego sterowania instrukcji.Schemat jest w prosty i wyczerpujący sposób opisany prosymi słowami jak samodzielnie wykorzystać to zdalne sterowanie do sterowania bramą wjazdową.

Montaż przewodów do zielonego wtyku odbywa się przy pomocy wkrętów zaciskowych ( bez lutowania) .Ponad to wtyk jest odłączalny od centralki.Jest to widoczne na 2 foto.

W komplecie otrzymujesz:

STEROWNIK (centralkę ) ,

WTYK DO PODLACZENIA PRZEWODOW (na wkręty bez lutowania) ,

ELEGANCKI PILOT RADIOWY KWARCOWY 2 SZTUKI z bateriami ,

INSTRUKCJA Z PRZYKLADOWYMI SCHEMATAMI ORAZ SPOSOBEM USTAWIENIA ODPOWIEDNIEJ KONFIGURACJI ZAŁĄCZANIA PRZEKAŻNIKÓW.

Zestaw jest , sprawdzony przed wysyłką w specjalnym układzie testowym imitującym brame przesuwną.

Piloty są dostępne tylko w kolorze czarnym

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DODATKOWYCH PILOTOW na innej mojej aukcji na allegro(PILOT KWARCOWY)oczywiście PROGRAMOWANIE GRATIS !!!Oraz na innej mojej aukcji można dokupić zasilacz sieciowy do tego zdalnego sterowania  .

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci